TULE MEIE MEESKONDA, OOTAME SIND KÕIKJAL EESTIS!


 

''Powered by Difference'' - erinevus rikastab

Elektrivaldkond ei ole vaid meeste maailm. Meie töötajaskonda kuuluvad parimad mees- ja naisspetsialistid, kes on oma ala usaldusväärsed ja kogenud professionaalid.

Julgustame üksteist 

Me julgeme ja tahame osa võtta erinevatest projektidest, mis arendavad meid individuaalselt ja meeskondlikult. Me julgeme katsetada ja ka eksida, sest ainult nii õpime ja saame uusi kogemusi.

Loome tulevikku 

Me oleme professionaalid, kes on alati sammukese teistest ees. Uute toodete ja tehnoloogiatega kursis olemine on meie igapäevatöös olulisel kohal. Tänu meie laialdastele teadmistele elektrivaldkonnas leiame kliendile alati parima lahenduse.

 

Üheskoos saavutame rohkem

Me oleme tugev ja ühtehoidev meeskond, kes ületab kõik takistused. Me toetame ja õpetame teineteist, sest iga töötaja on oluline. Me usume, et meeskonnana suudame rohkem kui üksinda.

Õigel ajal ja õiges kohas

Meie professionaalid on alati õigel ajal õiges kohas. Me töötame erinevates Eesti piirkondades – kõikjal, kus asuvad meie kliendid.

 

 

SONEPARI TÖÖKOHAD


 

Soneparis oled Sa elektrimaterjalide müügispetsialist, keda ümbritsevad pädevad kolleegid ja asjatundlikud kliendid.

Meie juures on Sul võimalus erinevate koolituste abil saada valdkonnast veelgi laiemaid teadmisi. Sul on võimalik osaleda põnevates ühisprojektides, mis arendavad Sind nii isiklikult kui ta tööalaselt.

Lisaks põhipuhkusele pakume aastas 5 tööpäeva lisapuhkust talvemõnude nautimiseks.

Samuti on Sul võimalik töötada üle Eesti erinevates piirkondades, oma kodu lähedal.


MÜÜGISPETSIALIST

KUIDAS MÜÜGIPERSONAL ENDA TÖÖD KIRJELDAB? 


Loe lähemalt


LAOAMETNIK 

KUIDAS LAOPERSONAL ENDA TÖÖD KIRJELDAB?


Loe lähemalt

Laoametnikuna oled Sa meie süsteemi tugisammas, kellest sõltub kolleegide töö tulemus ja klientide rahulolu. Garanteerime Sulle stabiilse töökoha kindlate ja selgete tööülesannetega.

Väärtustame töö- ja pereelu tasakaalu. Meie juures töötad esmaspäevast reedeni, nädalavahetusel saad puhata ning lähedastega aega veeta.

Laoametnikuna õpid tundma meie tooteid ja teenuseid ning huvi korral on Sul võimalik edasi liikuda müügiosakonda. Oma igapäevatöös väärtustad Sa töökeskkonna korda ja ohutust.

Meie tiimis tunned Sa end alati olulise liikmena.

 

SINU KARJÄÄR SAAB ALGUSE MEIEGA!


 

 

 

 

SINU PANUST MÄRGATAKSE

Oled oluline osa meie ettevõtte edust ja juhtimisprotsessidest.
Me oleme ühtehoidev tiim, kes austab ja toetab Sind igal sammul. Hea koostöö on meie jaoks väga olulisel kohal.

Meile on tähtis, et Sinu töö ja eraelu oleksid tasakaalus.
Me pakume Sulle mugavat tööaega 8.00 kuni 16.30 ning Sul jääb pärast tööpäeva lõppu hobide ja lähedaste jaoks rohkem aega.

Väärtusliku Sonepari tiimiliikmena oled Sa keskendunud arengule.
Sinu tööd ja häid tulemusi märgatakse. Sul on võimalus liikuda karjääriredelil ja saada väärilist tasu. Kanname hoolt, et Sul oleksid korralikud töövahendid ja võimalus end erialaselt täiendada.

Sonepar hoolib Sinust ja Su tervisest.
Me toetame sportimisvõimalusi ning peame meeles olulisi sündmusi. 

 


 

ÕPI EKSPERTIDELT JA SAA KOGEMUSI

Soneparis on Sul võimalik läbida erinevate ametikohtade praktikaid ja seda üle Eesti. Ootame Sind praktikale, kui soovid oma õpitud rakendada ja saada huvitavaid kogemusi.

Meiega võid kindel olla, et märkame ja hindame Sinu panust ning tubli töö saab alati vääriliselt tasustatud.

Laotöötaja praktika – Remi Ott

“Mulle määrati kindel praktikajuhendaja, kellelt sain kogu aeg abi küsida. Minu igapäeva ülesanneteks laotöötaja praktikandina oli kaupade mahalaadimine, toodete sisestamine arvutisse ja nende väljapanek müügisaali. Samuti kuulus nende tegevuste kõrvale ka klientide ja kolleegide aitamine oma oskuste piires. Suureks eeliseks paljude teiste ettevõtete ees oli kindlasti see, et praktika oli tasustatud. Sonepar hindab iga tiimiliikme pingutusi ning tublile tööle on ka vääriline tasu.

Ma soovitaksin Sonepari nii tööandjana kui ka võimaliku praktikakohana sõbrale, sest siin on ühtehoidev ja abivalmis meeskond.

Vabal ajal veedan sõpradega aega ja tegelen erinevate spordialadega, nagu korvpall, discgolf, jooksmine, rattasõit ja veel palju muud. Olen alles noor ja avastan oma tööalaseid oskusi ning huve, kuid tulevikus kaaluksin kindlasti Soneparis töötamist.” 

 

 

 MEIE INIMESED


 

 

Koondise tasemel vibulaskjast piirkonnajuht Evert Ressar

Minu silmis on Sonepari eelisteks mugav tööaeg ja sujuv koostöö kolleegide ning klientidega. 

Loe lähemalt

 

Särasilmne müügispetsialist Ann Kärme

Mulle meeldib, et Soneparis pannakse palju rõhku töötajate koostööle. Meie kollektiiv koosneb oma ala ekspertidest.

Loe lähemalt

 

Musikaalne laoametnik Harry Karl Lepp

Soneparis on väga hea tööaeg, mis aitab pealinna ummikuid vältida. Seega, pärast tööd jõuad sa teha kõike, mida soovid, töö ja eraelu on tasakaalus.

Loe lähemalt

 HETKEL VABAD TÖÖKOHAD 

 


Hetkel meil vabu töökohti pakkuda ei ole, kuid saada meile oma CV.

SAADA

Huvi korral võtame Sinuga ühendust!